Zwyciężczyni SERCOWEGO konkursu!!!

W poniedziałek 19 stycznia 2015 r. zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na „poszukiwane” serca 🙂 Udało nam się ustalić gdzie przebywa większość serc przekazanych przez WTZ Dęblin na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zwyciężczynią naszego mini konkursu została Pani Katarzyna Jaśkowska posiadaczka „naszych” serc z lat 2005, 2007, 2008 !!!  Pani Kasia jest na co dzień nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 5. Odwiedziliśmy Panią Kasię w jej miejscu pracy, by przekazać nagrodę i oczywiście zobaczyć serca, które zdobią ściany klasy.

KONK

To miłe uczucie, że mimo tylu lat nasze prace żyją swoim życiem, a nie leżą zakurzone gdzieś w kącie 🙂 Takie samo uczucie towarzyszyło nam, gdy wiosną odwiedziliśmy gabinet ówczesnego prezesa MZGK Pana Dariusza Wojdata, który także jest posiadaczem naszych trzech lub nawet czterech serc. Myślę, że największą satysfakcję miała nasza uczestniczka Edytka Winek, która wykonywała większość tych prac i instruktorka wspomagająca jej pracę, Pani Agnieszka Korona. To było bardzo sympatyczne spotkanie, za które dziękujemy Pani Kasi, a specjalne pozdrowienia przesyłamy dla syna Pani Kasi – Piotra Jaśkowskiego, który zgłosił mamę do konkursu. Wszystkim posiadaczom naszych serc  dziękujemy za okazane SERCE 🙂

Przez kilka lat do sztabów WOŚP wędrowały po dwa serca, więc właścicieli jest więcej, ale na razie udało nam się ustalić następującą listę :

2005 – Katarzyna Jaśkowska 
2006 – ?
2007 – Katarzyna Jaśkowska
2008 – Katarzyna Jaśkowska
2009 – Dariusz Wojdat
2010 – Dariusz Wojdat
2011 – ?
2012 – Jolanta Pyra
2013 – ?
2014 – Dariusz Wojdat
2015 – Waldemar Chochowski

 

Zapisz