Dzień Rodziny 2014.

18 czerwca 2014 r. obchodziliśmy na Warsztatach – Dzień Rodziny. Co roku spotykamy się w naszej placówce z Rodzinami, by uczcić święta majowo – czerwcowe: Dzień Mamy :), Dzień Dziecka 🙂 oraz Dzień Taty :). Tradycją naszych spotkań jest to, że odwiedzają nas nie tylko Rodzice, ale również Bracia, Siostry, Kuzyni, Ciocie oraz inni członkowie rodzin.

kolaż

Tego dnia bawiliśmy się od samego rana. Początek dnia obfitował w gry i zabawy sportowe, które poprowadziła rehabilitantka WTZ Pani Jola. Kolejnym punktem było wspólne grillowanie. Pogoda dopisała, więc pieczone kiełbaski i surówki smakowały wyśmienicie :).
Gdy do wspólnej zabawy dołączyły Rodziny, po krótkim przywitaniu, wszyscy zabrali się do pracy.  Uczestnicy warsztatów, członkowie ich rodziny, opiekunowie i pracownicy przy jednym stole, wspólnymi siłami stworzyli nietypowy ogród pod nazwą „Ogród naszych dobrych uczynków”. Przy okazji tworzenia tego integracyjnego ogrodu, każdy mógł się przyznać do swoich dobrych uczynków. Każdy z gości „zmierzył się” z pracą jaką wykonują nasi podopieczni i przekonał się, jak ważna jest współpraca i wzajemna pomoc. Efekt pracy był imponujący i przyozdobi pracownię w Warsztatach, będzie przypominał nam o tym, że potrafimy być dobrymi ludźmi, wystarczy tylko chcieć :).
Na zakończenie był słodki poczęstunek, wspólne śpiewanie i miłe rozmowy przy kawie 😉

28961019OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapisz