Artystyczne zakończenie lata w MDK Dęblin.

W dniu 9 września 2016 r. Uczestnicy i Pracownicy Warsztatów korzystając z zaproszenia brali udział w Artystycznym zakończeniu Lata organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie.

kolaz111W programie tradycyjnie znalazły się dwa się  wydarzenia – wernisaż wystawy i koncert. W tym roku mogliśmy oglądać retrospektywną wystawę fotograficzną Jerzego Kucharskiego – instruktora fotografii MDK. Na wystawie obejrzeć można fotografie czarno-białe wykonane metodą analogową i fotografie wykonane metoda cyfrową.

W drugiej części wieczoru wystąpił zespół piosenki poetyckiej „JAK” z Przeworska. Zespół przybył do Dęblina na zaproszenie Michała Pastuszaka, z którym członkowie zespołu spotykają się często na różnych przeglądach piosenki autorskiej. Z zespołem przybył w roli konferansjera niespodziewany gość Pan Henryk Cebula – znany rysownik, satyryk i karykaturzysta (publikował m.in. w Karuzeli, Szpilkach, Radarze, Profilach, Polityce, Wprost). Lider grupy Gabriel Manowiec zaśpiewał piosenki własnego autorstwa, a na klarnecie towarzyszył mu Grzegorz Jakubiec. Koncert odbył się nad brzegiem Wisły co znakomicie oddało klimat prezentowanych utworów.  Wśród gości nie zabrakło Pani Beaty Siedleckiej – Burmistrza Miasta Dęblin, Pana Stanisława Włodarczyka – Wicestarosty Powiatu Ryckiego oraz licznie przybyłych mieszkańców Dęblina i okolic.

dscf4839dscf4843dscf4845dscf4848dscf4850dscf4852dscf4855dscf4856dscf4862dscf4869

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz