31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023.

WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – dużych i małych!”. Warsztaty Terapii Zajęciowej od od początku powstania grają z Wielką Orkiestrą, wystawiając na licytację haftowane serce. W tym roku również wystawiamy na licytację nasze serducho. Praca została wykonana według wzoru zaprojektowanego przez instruktora terapii zajęciowej (pracownia krawiecko – rękodzielnicza) – Pani Agnieszki Korony, a wyhaftowała serce uczestniczka Warsztatów – Marta Jońska.

Zapraszamy do licytacji podczas dęblińskiego Finału WOŚP, który organizuje Miejski Dom Kultury W Dęblinie. Spotkajmy się 29 stycznia 2023 r., godz.16.00 – 18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie (wejście od strony Mrówki). Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna,

organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. My gramy bo lubimy – gramy do końca świata i jeden dzień dłużej !!!